Na een intensieve en inspannende schooldag halen wij uw kind van school voor de buitenschoolse opvang (BSO). Wij zorgen ervoor dat uw kind het gevoel heeft thuis te komen en met veel plezier naar onze BSO gaat. We leren elkaar persoonlijk kennen en verwelkomen de kinderen op een persoonlijke en huiselijke manier. Op deze wijze creëren we het gevoel van één grote familie.
Wilt u persoonlijk kennismaken tijdens een rondleiding, vul dan het formulier aan de rechterzijde van deze pagina in. Onze begeleidsters nemen zo spoedig mogelijk contact met u op voor een kennismaking. Via onderstaande button meldt u uw kind direct aan voor buitenschoolse opvang.
Buitenschoolse opvang
stevinstraat 246
2587ev Den Haag
Telefoon:06-27491757
E-mail: info@derakkers.nl
De buitenschoolse opvang van De Rakkers is inclusief een ophaaldienst. Vanaf 15:00 uur is de BSO geopend en starten de begeleidsters met het ophalen van de kinderen bij de basisscholen. De opvang start om 15:00 uur en vanaf dat moment worden ook de uren berekend. Op woensdag en vrijdag opent de BSO om 12:00 uur; vanaf dit tijdstip worden de kinderen opgehaald bij school.
Gentsestraat 124
2587 HZ Den Haag

Stevinstraat 65E
2587 EB Den Haag

Rijslag 21
2587 BB Den Haag

De dagindeling van onze buitenschoolse opvang duurt van 15:00 uur en duurt tot en met 17:30 uur. Elke dag ziet er over het algemeen hetzelfde uit, waarbij de activiteiten, het eten en drinken en de uitstapjes uiteraard wel variëren. Tijdens de kinderopvang organiseren wij diverse activiteiten waar de kinderen uit kunnen kiezen, zoals spellen, teken- en knutselactiviteiten,sport, huiswerkmiddag.
Gedurende de buitenschoolse opvang organiseren we verschillende activiteiten. Zo is er voor elk kind voldoende keuze in activiteiten die aansluiten bij de interesses en bijdragen aan de ontwikkeling. De activiteiten die we organiseren zijn onder andere:
Meer informatie
De activiteiten die we in de BSO organiseren hebben elke maand een ander thema, bijvoorbeeld het thema ‘Zomer’ of ‘Sport en Spel’.
Tijdens schoolvakanties zijn wij geopend van 07:30 tot 19:00 uur. Studiedagen en vakantie dagen zijn niet inbegrepen in de contracten tenzij van te voren afgesproken. U dient u kind op te geven als er een studiedag is.
Openingstijden
Maandag: 7:30- 19.00 uur
Dinsdag: 7:30- 19.00 uur
Woensdag: 7:30- 19.00 uur
Donderdag: 7:30- 19.00 uur
Vrijdag: 7:30- 19.00 uur
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten
Tijdens schoolvakanties organiseren we dagelijks een themadag of uitstapje. Dit kan verschillen tussen een dagje museum of een dagje de natuur in.
kleinschalige kinderopvang
kleinschalig
huiselijke sfeer
buitenspeel beleid
warme maaltijd
veel workshops en uitjes

De Rakkers A-Z / Scheveningen
06-22887897 / info@derakkers.nl